Gazi Üniversitesi’nin uygulmasında Olan Src belgesini almak için gerekli evraklar dilekçe ve formlar ücretlendirme.

ÜDY ve ODY başvuru evraklarından; Ticaret Sicil Gazetesi, İmza Sirküleri ve Firma Belgesinin aslı veya noterden onaylı olması halinde işleme alınacaktır…

 

 

 

 


DİKKAT:
ÜDY-ODY-SRC müracaat evraklarında dilekçe, imza ve adres olmadığı takdirde başvurular kabul edilmeyecektir. 

DİKKAT:
SRC – ODY – UDY belgesi için müracaat eden şahısların Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü “e-devlet” şifresi ile alınmaktadır. Merkezimize müracaatlarda e-devlet şifresi ile alınan SGK hizmet dökümü bildirilmesi halinde belgeler işleme alınacaktır. Yanlış beyanda bulunanlar hakkında gerekli işlem yapılacaktır. 


• Mesleki Yeterlilik Belgesi (SRC, ODY,ÜDY) için başvuranların başvurularına ilişkin açıklamalar ve belge almaya hak kazananların listesi web sayfamızda sürekli olarak güncellenmektedir.


• Sorgu Ekranı kısmına girdiğinizde TC Kimlik numaranız ile sorgulama yapabilir ve hak ettiğiniz belge veya belgelerinizi görebilirsiniz. Mesleki Yeterlilik Belgesi hazır olup adres bilgisi eksik olan ve/veya belge ücretini henüz yatırmamış olan başvuru sahiplerinin Mesleki Yeterlilik Belgeleri kendilerine ulaştırılamamaktadır.
• Banka Dekontları bulunmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.
Not: Yatırılan ücretlerin iadesi yapılmaz.

DİKKAT:
Müracaat evraklarında yanlış bilgi ve belge beyanında bulunanların evrakları işleme alınmaz; yanlış bilgi ve belge verdiği sonradan tespit edilenlerin adına belge düzenlenmiş ise adlarına düzenlenen mesleki yeterlilik belgeleri iptal edilir ve bu kişiler hakkında yasal işlemlerbaşlatılır.  Eksik evraklarla yapılan müracaatlar işleme alınmayacaktır.

Mesleki Yeterlilik Belgesi ücretini yatırmak isteyenlerin 16.03.2009 tarihinden itibaren herhangi bir Vakıfbank şubesine başvurmaları, Mesleki Yeterlilik Belgesi (SRC-ODY-ÜDY) ücretini ödemek istediklerini belirtmeleri, T.C. Kimlik Numaralarını dekonta yazdırmaları gerekmektedir.Tek Belge Ücreti: 30 TL
Çift Belge Ücreti: 60 TL
Not:Tahsilatlar; hesaba para yatırma, havale, EFT, internetten yatırma şeklinde kesinlikle yapılmayacaktır.

 

MÜRACAAT DİLEKÇESİNİN ÖRNEGİ
 

GAZİ ÜNİVERSİTESİ-ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
KARAYOLU TAŞIMACILIK FAALİYETLERİ MESLEKİ YETERLİLİK İNCELEME, DEĞERLENDİRME VEGELİŞTİRME MERKEZİ,
ULAŞTIRMA BAKANLIĞI BÜROSUNA

                                   ANKARA

     Bakanlığınızcaçıkarılan Karayolu taşımacılık Faaliyetleri Mesleki Yeterlilik EğitimYönetmeliğinin Geçici 2. Maddesi gereğince .. Türü Mesleki Yeterlilik Belgesialmak istiyorum.

Muafiyet hakkımınkaybolmaması için  gereğinin yapılmasınıarz ve talep ederim.

İstenen belgeler ekte sunulmuştur.

 

./../2007

Ad-Soyad

 

Adres:

Tel:0.

0.

 

 

Eki:1-Banka dekontları

2-2 Resim

3-Nufuscüz.fotokopisi

4-Ehliyetfotokopisi
5-

6-

 

 

Tags: , , , , , , ,